Znajdź na stronie

Formularz kontaktowyStrona Główna

Firma M-Copy Automatyka Biurowa powstała w maju 2009 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, stale poszerzając swą ofertę o nowe produkty. Jednak w branży materiałów eksploatacyjnych posiadamy już ponad dwunastoletnie doświadczenie zdobywane nie tylko w kraju ale i za granicą. Po wszystkich latach działalności na rynku doskonale wiemy, czego oczekuje Klient - niezależnie, czy jest to duża międzynarodowa korporacja, czy przeciętny użytkownik komputera.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chcą zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne (zarówno oryginalne, jak i profesjonalne zamienniki) do drukarek, faksów, kserokopiarek i maszyn wielofunkcyjnych.

Jesteśmy sprawdzonym producentem materiałów eksploatacyjnych na polskim rynku. Obecnie oferujemy ponad 3 tysiące produktów, między innymi gotowe tonery, tusze i bębny, jak i również materiały do regeneracji i pakowania tonerów.

Oferta nasza obejmuje produkty wszystkich wiodących firm, takich jak: Hewlett-Packard, Canon, Minolta, Epson, Xerox, Lexmark, Samsung, Ricoh i innych.

Staramy się ciągle ulepszać swoje produkty, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować wysoką stabilność produktów oraz niezawodność. Potwierdza to gwarancja na produkt, którą udzielamy dożywotnie oraz dodatkowa gwarancja niezawodnej pracy drukarki.

Zapewniając wysoką jakości oraz wydajność naszych produktów, nie zapominamy o ich atrakcyjnej cenie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY