Znajdź na stronie

Skup

Skup i Recykling

Wystawiamy kartę przekazania odpadów

Posiadamy pełne zezwolenie na prowadzenie działalności
z zakresu odzysku, zbierania i transportu odpadów wydane na podstwaie ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku o odpadach (Dz.U. Nr 62, poz. 628 ze zm.). takich jak wkłady do drukarek atramentowych i laserowych.

Usługa odbioru świadczona przez naszą firmę obejmuje,
załadunek, transport oraz ważenie odpadów niezależnie od ilości.

Oferujemy pomoc w zakresie pozbycia się zużytych kaset, oraz dogodne warunki odbioru i płatności istnieje możliwość negocjacji cen.

Skupowi podlegają jedynie "oryginalne" kasety, nigdy nie regenerowane. 

Kasety nie mogą być uszkodzone (pęknieta obudowa), zanieczyszczone czynnikami zewnętrzymi oraz niekompletne.

Utylizacja tonerów

Oprócz skupowanych przez nas pustych kaset, istnieje cała gama kartridży laserowych i atramentowych, na które nie ma zapotrzebowania. Dotyczy to rzadszych marek lub przestarzałych technologicznie modeli oraz innych bezużytecznych materiałów eksploatacyjnych.

Odpady tego typu nadają się już tylko do utylizacji. W przypadku utylizacji koszt usługi ponosi klient zdający puste kasety. Firma M-Copy pobiera opłatę za utylizację w wysokości 5zł netto za każdy kg.

Domy Dziecka, Fundacje ...

Część firm i osób prywatnych przekazuje kartridże na cele dobroczynne. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą, równowartość pieniężną przekażemy na wybrany przez Ciebie dom dziecka, fundację itp.

Jak Dostarczać nam tonery ?

1. Przed wysłaniem tonerów na nasz adres prosimy skontaktować się z pracownikiem naszej firmy tel. 41 240 68 02 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia cen skupu i ilości tonerów.

2. Należy pobrać i wypełnić w dwóch egzemplarzach (dotyczy osób fizycznych). Wypełnioną i podpisaną umowę wraz z podanymi ilościami tonerów i ustalonymi cenami należy umieścić w opakowaniu z tonerami.

  • pobierz umowę

3. Prosimy również pobrać druk karty przekazania odpadu (dotyczy kaset laserowych). Wypełnić ją w dwóch egzemplarzach i podpisana w polu wyznaczonym dla osoby przekazującej odpad.

  • pobierz kartę przekazania odpadu

4. Zużyte tonery powinny być na czas transportu zapakowane w miarę możliwości w oryginalne kartony, w których zostały zakupione albo inne opakowania zabezpieczające w transporcie przed uszkodzeniami lub czynnikami zewnętrznymi takimi jak światło, wilgoć itp.

5. Koszt przesyłki ponosi klient.

6. Paczki prosimy kierować na adres:

   "SKUP"

   M-Copy Automatyka Biurowa
   ul. Szaniecka 2
   28-100 Busko Zdrój

7. Wewnątrz kartonu prosimy umieścić specyfikację ilościową i  rzeczową przesyłki oraz dokładne dane nadawcy, wraz z numerem telefonu, faksu i adresem e-mail. Prosimy również o zamieszczenie informacji czy odsprzedawca jest osobą fizyczną czy prawną oraz o sposobie rozliczenia.

W sprawie odbioru lub wysyłki do nas zużytej kasety po tonerze prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu
41 240 68 02
lub poprzez nasz formularz kontaktowy.