M-Copy Wynajem i Dzierżawa Kserokopiarek, Drukarek, Urządzeń Wielofunkcyjnych

Zakup kserokopiarki, to spory wydatek, zwłaszcza dla firm małych oraz tych, które dopiero rozpoczynają działalność. Rozwiązaniem może być leasing lub dzierżawa.

Dzierżawa kopiarek opiera się na umowie zawartej na czas od 12 do 48 miesięcy i może to być sprzęt poleasingowy bądź nowy. Miesięczny czynsz jest ustalany indywidualnie i zawiera opłatę za urządzenie, materiały eksploatacyjne, części zamienne, serwis, konserwację i dojazdy technika. Polega to na tym, że dostarczamy do klienta urządzenie dostosowane do jego potrzeb, zapewniamy jego serwis, a jedynym kosztem jaki klient ponosi jest opłata za każdą wykonaną kopię. Najbardziej wymagającym klientom możemy przy tym zapewnić serwis całodobowy

Co zyskujecie Państwo na dzierżawie ksero?

  • Wynajem kserokopiarki bądź drukarki oznacza brak kosztów zakupu urządzenia.
  • Wynajem kserokopiarki bądź drukarki pomniejsza podatek dochodowy.
  • Dobierane jest urządzenie do potrzeb i budżetu firmy.
  • Zapewniamy pełną opiekę serwisową, oraz szkolenia pracowników i wsparcie IT.
  • Dostawy materiałów eksploatacyjnych na nasz koszt.

 

Dla kogo dzierżawa kserokopiarek będzie najlepsza?

Wynajem kserokopiarek bądź urządzeń wielofunkcyjnych polecamy przede wszystkim nowo powstałym firmom. Dzięki temu klient zyskuje dostęp do nowoczesnych urządzeń poligraficznych już na starcie i da czas na zgromadzenie środków pozwalających przedsiębiorstwu na zakup. Pozwoli także zapoznać się z możliwościami współczesnych urządzeń wielofunkcyjnych i oswoić pracowników z procedurami korzystania z maszyny.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu:

Tel: 41-240-68-02;  e-mail: kontakt@m-copy.pl